Haber

Fatih Erbakan: “Gaziantep halkı inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybolmasına izin vermedi”

Yeniden Servet Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 14 Mayıs seçimlerini Millet İttifakı’nın kazandığını belirterek, “Gaziantep halkı inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybolmasına izin vermedi.”

Gaziantep Gar Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuşan Fatih Erbakan, Gaziantep’in inancıyla, kültürüyle çelişenlerin cevabını 14 Mayıs’ta seçimde verdiğini belirterek, “Gaziantep halkı sahadaki kazanımlarımıza izin vermedi. İnanç özgürlüğü kaybolacak.Gaziantepliler inançları,tarihleri,değerleri ve kültürleri ile iç içedir.Elhamdülillah Gaziantep halkı terör örgütleri,LGBT lobileri ve destekçisi olanlara fırsat vermemiştir. Dış güçler 14 Mayıs’ta. Bu Gazianteplilere de Gazianteplilere de yakışırdı” dedi.

28 Mayıs’ta sandık başına gidecek olan Gaziantep halkının gerekli cevabı vereceğine dikkati çeken Erbakan, “Gaziantep’in 28 Mayıs Pazar günü sandık başına gideceğinden ve gereken cevabı vereceğinden hiç şüphemiz yok. yine açık farkla Cumhurbaşkanımızı seçerek 7’ler tablosuna cevap.İnşallah ülkemiz kazanacak, devletimiz kazanacak, milletimiz kazanacak, Gaziantep kazanacak, Gaziantepliler kazanacak ve yeni nesillerimiz kazanacak. inşallah.Emin olun en büyük adımları biz atacağız omuz omuza gönül gönüle inşallah en büyük adımları siz atarsınız hepinizi bir kez daha kucaklıyorum hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum tüm Gaziantep e Eşi, erkeği, genci, yaşlısıyla mahalle sakinlerine mitingimiz hayırlı olsun, gününüz Allah’a emanet olsun. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu